Menu

Miss Saigon

Rok Psa czy pieski rok?

chaobella

Według chińskiego kalendarza, wkroczyliśmy niedawno (16.02.2018 r.) w Nowy Rok pod patronatem Psa. Potrwa on krócej niż zwykle, do 04.02.2019 roku.
Chińskie i anglojęzyczne horoskopy wróżą spokojny rok, w skupieniu na bliskich, budowaniu relacji z nimi i dbaniu o przyjaciół. Przewagę spraw duchowych nad materializmem. Okazje do budowania trwałych podwalin dla rodziny, kariery i wszelkich życiowych planów.
Co znamienite, polskie media przepowiadają iście pieski rok – pod znakiem depresji, kataklizmów, wzrostu ekstremizmu religijnego i politycznego, katastrof naturalnych i lotniczych. Rok Psa źle miałby wróżyć związkom i miłości w ogóle. Należy oczekiwać, że każdy będzie miał pod górkę. Na pocieszenie pozostaje nam jednak oddanie się dziedzinom, którym sprzyja Pies: majsterkowaniu, mechanice, ogrodnictwu i gotowaniu; bardziej wymagający mogą spróbować sił w tańcu, skoku w dal, podnoszeniu ciężarów i ... ikebanie.
Proponuję skroić sobie kolejnych 12 księżycowych miesięcy wedle własnych oczekiwań i potrzeb, by za rok móc stwierdzić, jak pewna przepełniona pozytywną energią koleżanka z pracy: „Dla mnie każdy rok jest dobry”.year_of_the_dog1


© Miss Saigon
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci