Menu

Miss Saigon

Detektyw prawdę Ci powie

chaobella

W Wietnamie panuje przekonanie, że wszyscy wiedzą o wszystkich wszystko, tylko cenzura, dobre maniery i troska o własne bezpieczeństwo nie pozawalają  na publiczne dzielenie się niewygodną wiedzą. 

Z tym większym zdziwieniem dowiedziałam się, że na wietnamskim rynku istnieje całkiem pokaźna oferta usług detektywistycznych. Całkowicie legalnych, przejrzystych – w odróżnieniu od tych, tradycyjnie dostępnych w formie mafijnej.
Zakres usług jest zapewne uniwersalny, ale z opinii klientów wyłania się taki oto obraz najpopularniejszych usług:

  1. Dyskretne śledztwo narzeczonych pracujących w barach i upewnienie się, że nie wykonują usług niezwiązanych z warzeniem piwa.

  2. Prześwietlanie danych osobowych i majątkowych przyszłych małżonków, partnerów – także biznesowych oraz użytkowników portali randkowych.

  3. Analiza DNA dzieci z i spoza związku małżeńskiego.

Cennik jest przystępny - zaczyna się od 195$ i obejmuje kompleksowe usługi oraz dokumentację wprawionych w śledztwie detektywów obu płci, miejscowych lub zagranicznych.

Umówiłam się na pierwsze spotkanie w typowej tutaj, acz zupełnie nieekscytującej sprawie: były dyrektor naszej fabryki otworzył własny zakład i podrabia meble, których modele objęte są prawami autorskimi, w dodatku sprzedając je po niższych cenach naszym klientom.

Już szykuję czarny kapelusz i fajkę na spotkanie. A potrzebującym polecam np. TO biuro

private_detective_services_in_pune

© Miss Saigon
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci